Posle godinu i po dana korišćenja svog VW Passat-a, potpuno sam izgubio veru u brend, konkretno u tehnologiju automatskog menjača (DSG). Auto se uopšte nije slušao, bilo je mnogo vibracija, buke i užasnog iščekivanja brze zamene menjača i gubitka novca. Lokalni majstori su rekli: "Vozi dok možeš", ali nisu mogli tačno da navedu uzrok. A sada direktno na preporuke i iskrenoj zahvalnosti.
Kiril je izvršio kompjutersku dijagnostiku vozila i otkrio da je jedan od blokova, tačnije onaj koji je odgovoran za automatski menjač, bio odvojen od ostalih. Ispravio je to. I sada je to samo nebo. Auto je kao nov, potrošnja se smanjila, auto se sluša, ubrzava, vibracije i buka su nestale. Voziću i ne verujem da je to moje vozilo. Samo je zadovoljstvo voziti.
Ispostavilo se da nije kriv VW i DSG, već glupi majstori koji jednostavno ne poznaju svoj posao.